Ar populiarios plisuotos žaliuzės Lietuvoje

Tikslaus atsakymo dėl plisuotų žaliuzių populiarumo Lietuvoje nėra, tektų atlikti apklausą. Tačiau, kad apie šį Roletailux.lt praktišką bei patogų gaminį jau žino daugelis – faktas. Kadangi tokio tipo žaliuzės yra itin patogios naudojimui, poreikis ir tarp lietuvių auga kiekvienais metais.

Žaliuzių patogumas

Nesvarbu, kur lietuviai gyvena, dideliame mieste, rajone ar nedideliame kaimelyje, poreikis langų uždangai yra visada. Todėl, kai kurie, langus yra linkę uždengti būtent žaliuzėmis. Nors, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad toks sprendimas yra skirtas tik biurų langams, praktikumu pasižyminčios žaliuzės yra naudojamos ir buityje. Vienas iš plisuotų žaliuzių patogumas yra toks, kad jomis galima uždengti pasirinktą lango dalį: tik apatinę, viršutinė arba tik vidurinę. Ar gi ne patogumas, kai nenorite riboti šviesos patekimo į namus ar biurą? Kur dar patogiu ir lengva pliso priežiūra? Žaliuzes galima patogiai nusiurbti dulkių siurbliu, todėl dėl švaros ar nepatogios priežiūros rūpintis nereikėtų. Taip pat naudinga žinoti, kad žaliuzės, į patalpas nepraleidžia mažiau šviesos, nei roletai, todėl biurui ar namų patalpoms, kuriose norima kuo mažiau šviesos, plisuotos žaliuzės – geriausias pasirinkimas.

Plisuotos žaliuzės langams

Jei dar tik svarstote, kokias lango užsklandas pasirinkti, Roletailux.lt siūlo atkreipti dėmesį ir į plisuotų žaliuzių. Toks tipas žaliuzių gali būti pritaikytas bet kokių langų uždengimui. Ar tai būtų plastikiniai ar mediniai langai. Kadangi žaliuzių audinys yra impregnuotas, jis yra atsparus drėgmei, nesulaiko jos ir kas svarbiausia, nenublunka spalva. Itin patogiai sutraukiamos žaliuzės neužima daug vietos, todėl yra pritaikomos itin patogiai.

Kaip įsigyti

Ilgametę patirtį plisuotų žaliuzių gamyboje turinti Roletailux.lt gamybos komanda dirba visoje Lietuvoje. Jei savo mieste ar rajone nerandate šio gamintojo, ne bėda. Roletailux.lt turi savo atstovybes Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose miestuose. Todėl užsisakyti ir įsigyti žaliuzes galima ne tik atvykus į vietą nurodytu adresu, bet ir internetu. Gamintojui tereikia pateikti užklausimą dėl žaliuzių gamybos, nurodyti tikslius matmenis, patvirtinti audinio raštą bei spalvą ir sumokėti dalį avansu. Roletailux.lt patars ir pakonsultuos profesionaliai, kad kiekvienas investuojamas euras nebūtų prarastas dėl klaidingo pasirinkimo.

Spalvos ir interjeras

Nors daugelis, plisuotas langų uždangas labi priskiria biurams ir komercinėms patalpoms, dėl didelio spalvų pasirinkimo ir lengvos galimybės pritaikyti prie interjero, žaliuzes renkasi ir paprasti žmonės. Vienodų požiūrių nėra, todėl kiekvienas turi savo individualią viziją.

Plisuotos žaliuzės – Roletailux.lt