Horizontalios medinės žaliuzės

Naudinga žinoti apie užsklandą langams – roletai

Kai sinoptikai skaičiuoja didesnę oro temperatūrą nei buvo per kelis metus, kauniečiai ieško langų uždangos. Naudinga žinoti, kad kone patogiausia ir praktikoje pasitvirtinusi yra roletai. Taip, trioletai yra geriausias Jūsų pasirinkimas ir šis teiginys, ne užilgo bus pagrįstas.

Naudinga žinoti

Sustiprėjus saulės poveikiui mūsų aplinkai, roletai tampa tikru išsigelbėjimu ne tik nuo tiesioginių saulės spindulių, bet ir nuo karščio. Tad naudinga žinoti, kad roletai turi kelias funkcijas, kurios padeda tiek mūsų buityje, tiek darbinėje aplinkoje – biure.

  • Kaip jau minėta, roletai, kauniečių erdves gali apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių;
  • Tam tikra plėvele padengti roletai apsaugo erdves nuo didesnio karščio patekimo;
  • Apsaugo visų privatumą nuo pašalinių žvilgsnių iš išorės;
  • Roletai padeda sukurti patogią erdvę darbui. Kai saulė skverbiasi į patalpas, kas yra aktualu ir Kauno mieste, roletai sumažina ne tik spindulių ir šilumos kiekio patekimo galimybę, bet kompiuterių ekranus apsaugo nuo atsirandančių šešėlių, kas tampa dideliu trukdžiu darbe arba namuose;
  • Roletai nesugeria ir nesulaiko drėgmės;
  • Nepritraukiantys dulkių roletai, ilgą laiką išlieka tokie pat, kaip ir nauji;
  • Labai lengvai prižiūrimi;
  • Tarnauja gan ilgai.

Roletai Kaune

Kaip matote iš aukščiau išvardintų kriterijų, roletai, sėkmingai gali tarnauti ir kauniečių erdvių apsaugai. Nors Kaunas, taip pat kaip ir kiti Lietuvos miestai nėra izoliuotas nuo saulės ir karščių, roletai tampa geriausia langų uždanga visiems gyvenimo bei darbo atvejams. Roletailux.lt jau ilgus metus darbuojasi ir roletus užsisakyti siūlo ir kauniečiams. Nesvarbu, kurioje miesto dalyje gyvenate, Vilijampolėje ar Rokuose, Domeikavoje ar Aleksote, Roletailux.lt roletai Kaune yra geriausias pasirinkimas. Jei vis dar svarstote, kokius roletus pasirinkti, gamybos specialistai iš Roletailux.lt suteiks visą informaciją ir profesionaliai pakonsultuos. Kadangi, kauniečiams siūlomų roletų rūšių yra gan daug, suprantama, kad informacijoje galima pasiklysti arba prarasti nuomonę. Gali atrodyti, kad tinka ir tie roletai, ir anie, o gal ir tokie būtų neblogi. Todėl Roletailux.lt bando susipažinti su kiekvieno Kauno gyventojo poreikiais, pagal kuriuos ir bus pagaminti aukščiausios rūšies roletai.

Kokiems langams tinka roletai

Jei ne kiekvienas, tai bent kas antras kaunietis gali žinoti ar bandyti spėti, kad roletai tinka visų rūšių langams. Tai reiškia, kad turint tiek plastikinius, tiek medinius langus, Roletailux.lt gaminiai tinka vienareikšmiškai. Todėl bijoti, kad roletai Kaune gali Jums netikti, nėra pagrindo. Platus audinių raštų bei spalvų asortimentas leis juos prisitaikyti prie bet kokių erdvių.

Aplinką susikurkite tokią, kokią norite Jūs patys – Roletailux.lt