Pagrindiniai kriterijai, kurie lemia roletų kainą

Roletai dengia gan daugelio lietuvių langus. Vieni slepiasi nuo praeivių pašalinių žvilgsnių, kiti dengiasi nuo saulės, dar kiti tiesiog susimontuoja roletus, kad biure, darbas vyktų sklandžiai ir be papildomų trukdžių. Bet kaip nebūtų keista, ieškantys roletų langams, pirma ieško kainų.

Roletai kaina

Gal todėl, kad roletų kainų Lietuvoje yra begalės ir įvairių, vartotojai pirma ieško kainos, bet ne kokybės, raštų ar atspalvių. Vyrauja tendencija, kad vartotojas pirma susiranda kainą ir tik po to ieško likučių kriterijų, pagal kurį pasirinkti. Bet naudinga atminti, kad roletai kaina gali skirtis dažnai. Nesvarbu, kad matmenys tie patys, yra daug dalykų, kurie įtakoja didesnę ar mažesnę gaminio kainą. Bandome kalbinti Roletailux.lt gamybos specialistus ir išsiaiškinti, kas gi įtakoja kainas roletams. Atsakomo ilgai laukti nereikėjo.

Pradžioje, kai žmonės dar nėra apsisprendę dėl roletų gamybos, jie negalvoja apie kainas. Tik susitikę su specialistai jie išsako kokių norėtų ir iškart užduoda klausimą: kiek mums kainuotų tokie roletai?

Pirma. Roletų kainos nėra išgalvotos ir neskirstomos pagal užsakovų aprangą ar statusą. Todėl pirma kas kelia arba sumažina kainas yra užsakomų roletų kiekis. Galima įsivaizduoti, kad jeigu vieno standartinio roleto kaina yra apie 500-800 eurai, tai užsakant tokius 5 ar net dešimt, kaina gali susvyruoti nuo 350 iki 650. Todėl nereikėtų koncentruotis tik į kainą, nes jai įtakos turi ir kiekis.

Antra. Kainos gaminiams keičiasi ir nuo pasirinkto audinio roletams. Greičiausiai žinote, kad audinių įvairovė yra didelė, todėl renkantis juos pagal savo skonį ar poreikį (plonesnį ar storesnį), kaina ne visada gali atitikti Jūsų lūkesčius. Todėl nereikėtų pirma klausti kainų ir tik po to ieškoti audinių kokybės. Nes kiekvienas audinys ar jo rūšis yra pasirenkama tam tikro poreikio tenkinimui. Pavyzdžiui, roletai gali būti užsakomi tik apsaugai nuo saulės ir karščio. Galima užsisakyti roletus ir biurui, kad saulės spinduliai netrukdytų darbui kompiuteriu ar multimedija.

Trečia. Pasirinkus audinį ir sužinojus jo kaina tenka ieškoti ir atspalvio. Nors tai ir sugaišina, įtakos roletų kainoms tai neturi. Papildoma dalis prie bendros kainos pridedama renkantis roletų mechanizmą. Kaip žinia, roletai turi kelis montavimo būdus: tiesiai prie lango, prie lango angos viršutinės dalies arba sienos, ir tvirtinimas prie lubų. Kadangi kiekvienas mechanizmas turi savo tvirtinimo specifiką, jis arba padidina reikalingo audinio kiekį arba sumažina. Todėl pigiausia kaina roletams galėtų būti renkantis montavimą prie langų. Toks pasirinkimas kone populiariausias.

 

Roletai kaina – Roletailux.lt