Roletai diena naktis

Nuolaida: iki 55%

+370 605 78757

tai puikus pasirinkimas lango uždengimui, kuris tarnauja kaip užuolaida, tačiau yra lengviau prižiūrimas bei neužima daug vietos. 

Standartinių 50 mm medinių žaliuzių komponentų spalvų deriniai

Apie roletus diena-naktis

Dažniausiai užduodami klausimai apie diena-naktis roletus.

Į komplektaciją įeina: aliumininis vamzdis; apatinis diena – naktis profilis; valdymo mechanizmas su grandinėle; grandinėlės sujungėjai; dvigubas audinys; roleto plastikiniai laikikliai.
Į komplektaciją įeina: aliumininė dengiamoji kasetė; aliumininis vamzdis; apatinis diena – naktis profilis; valdymo mechanizmas su grandinėle; grandinėlės sujungėjai; dvigubas audinys; aliumininės kreipiančiosios.
maksimalus kasetinių roletų Diena – Naktis plotis gali būti ne didesnis nei 1,70m, o aukštis ne didesnis.
Roletai Diena – Naktis – tai puikus pasirinkimas lango uždengimui, kuris tarnauja kaip užuolaida, tačiau yra lengviau prižiūrimas bei neužima daug vietos. Specialūs du audinio sluoksniai, prasilenkdami vienas su kitu, sukuria unikalią galimybę reguliuoti šviesos srautą pilnai neatidengiant lango. Šie roletai pagaminti iš aukštos kokybės dvigubo audinio su permatomomis ir nepermatomomis juostomis, todėl reguliuojant juostų persidengimą galima sumažinti šviesos patekimą. Norint pilnai atidengti langą, roleto audinys susisuka į ritinėlį ant ant aliumininio vamzdžio, kuris yra uždengtas specialiu aliumininiu profiliu ( aliuminine kasetė ). Šie roletai ne tik suteikia grožio ir prabangos Jūsų kambariams, bet ir padeda pasislėpti nuo įkyrių praeivių žvilgsnių neužblokuojant šviesos patekimui į patalpas.
Laisvai kabančių roletų su Diena – Naktis didžiausias plotis gali būti ne didesnis nei 2,80m , o maksimalus aukštis priklauso nuo pasirinktos audinio grupės ir roleto tipo, kuris gali būti iki 4 m.