Šio produkto ieško daugelis – tinkleliais nuo vabzdžių

Kiekvienas mes norime saugiai jausti, ypač namuose, kai grįžę po darbų bandome atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Viskas lyg ir smagu, kol neateina vasara ir atsiranda poreikis į namus įsileisti daugiau vėsesnio oro. Štai tada, į laisvai pasiekiamas erdves pradeda skverbtis nekviesti svečiai: uodai, mašalai, musės, plaštakės ir kiti vabzdžiai. Tik nerandant ramybės nuo nepageidaujamų svečių, tinklelis nuo vabzdžių tampa itin paklausia priemone daugeliui.

Itin praktiškas sprendimas naudojantiems

Roletailux.lt siūlo užsisakyti, nes gamina ne tik įvairių rūšių roletus bei žaliuzes, bet ieškantiems praktiškos apsaugos nuo vabzdžių siūlo ir tinklelius langams bei durims. Visi mes žinome, kokie įkyrūs gali būti vabzdžiai. Jei randamės gamtoje, suprantame, kad tai yra neišvengiama, todėl vabzdžiai neatrodo tokie įkyrūs. Bet, kai atvėrus namų langus, pro juos į namų erdvę pradeda užklysti įvairūs gyviai, buvimas tokioje erdvėje nebekelia didelio džiaugsmo. Daugelis žino, kad dauguma vabzdžių reaguoja į šviesą ir tuo metu, kai karštą vakarą yra atidaromi langai, kad patalpas patektų daugiau gaivaus oro, į tai, iškart sureaguoja ir gyviai. Priskrenda, prilenda, priropoja įvairių rūšių „svečiai“, kurie pradeda mažinti jaukumą. Apsaugos poreikių nuo vabzdžių turintys visada gali pasitikėti Roletailux.lt gamybos komanda. Jų produkcija yra itin aukštos kokybės ir lengvai panaudojama.

Tinklelis nuo vabzdžių

Šis Roletailux.lt gaminys – apsauga yra geriausias pasirinkimas kiekvienam. Tinklelis yra gaminamas iš stiklo pluošto audinio, kuris dar yra padengtas ir PVC plėvele. Todėl yra garantuojama maksimali apsauga nuo vabzdžių, patogus naudojimas ir ilgaamžiškumas. Nuo vabzdžių apsaugantis tinklelis yra montuojamas iš lango vidaus ir tinka visų langų tipams: aliuminio, mediniams bei plastikiniams langams apsaugoti. Apsauginį tinklelį galima pagaminti ir pritaikyti ir durų apsaugai. Karštomis dienomis, yra aktualu plačiau praverti ir balkonų ar gyvenamųjų namų duris. Todėl nepageidaujami vabzdžiai taip pat patenka į namų ar biurų patalpas lengvu keliu.

Patogus naudojimas

Jei yra tokių, kurie vis dar galvoja, kad tinklelio nuo vabzdžių naudojimas nėra patogus, klysta. Prie durų montuojama apsauga yra itin patogi. Tinklelis turi mechanizmą, kuris leidžia tinkleliu uždaryti durų erdvę, taip apsaugant nuo vabzdžių patekimo į namus, arba tinklelį patraukti, kai nori pro duris išeiti. Tinkleliai langams yra montuojami keliais būdais. Juos galima pagaminti taip, kad jis turės rėmelį ir su juo įsistatys į lango rėmą. Kitas montavimo variantas yra tinklelio tvirtinimas prie sienelių, kas taip pat netrukdo atverti ir užverti langą.

Tinkleliai vabzdžiams – Roletailux.lt