Roletai nuo saulės ir karščio

Padengti specialia spindulius atspindinčia mežiaga, visiškai neperšviečiami audiniai („Blackout“), veidrodinės plėvelės („Glasgard“), specialūs tinklelio tipo audiniai („Screen“).

Kaina: nuo 28 Eur/m²

Skambinti Akcijos

Garantija

Mūsų roletams taikoma 24 mėnesių garantija. Gamintojas: UAB "Tekos projektai"

Nemokamai

Užsisakius roletus pas mus, matavimas NEMOKAMAS !!! (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje )

Apie roletus nuo saulės ir karščio

Dažniausiai užduodami klausimai apie roletus nuo saulės ir karščio.

Roletai „BLACKOUT“ – idealus sprendimas jaunoms šeimoms auginančioms mažus vaikus kai norima dienos metu pilnai užtemdyti patalpas. Šie roletai gaminami su audiniu, kurio išorinis sluoksnis padengtas specialia medžiaga nepraleidžiančia šviesos. Tokie roletai 100 proc. užtemdo patalpas ir gali būti gaminami su visų tipų roletų mechanizmais.
Specialus nuo saulės roletų audinys SCREEN sugeria ir atspindi iki 97 proc. saulės spindulių, bet tuo pačiu užtikrina šviesos pralaidumą patalpoje. Jis puikiai apsaugo nuo saulės šviesos atspindžių ant kompiuterio ekrano, neužtemdo patalpos kaip kiti roletai, o tik padaro ją priimtiną žmogaus akiai. Screen audinys yra tvirtas, atsparus drėgmei, nedegus, neblunkantis ir turintis antipelėsinių savybių. Jis idealiai tinka drėgnoms patalpoms, vonios kambariams, ofisams. Roletai su SCREEN unikaliu audimo tinkleliu gali būti gaminami su visų tipų roletų mechanizmais.
Roletų su „GLASGARD“ plėvele veikimas yra toks pat kaip tonuoto arba veidrodinio stiklo. Dienos metu iš vidaus į lauką vaizdas matomas, o iš lauko ne. Šie roletai gaminami iš specialios šviesą atspindinčios plėvelės kuri sumažina iki 90 proc. patalpos įkaitinimą ir atspindi net iki 84 proc. saulės infroraudonųjų spindulių. Roletai su „GLASGARD“ plėvele gali būti gaminami su visų tipų roletų mechanizmais.