ROLETAI DIENA NAKTIS

 • puikus pasirinkimas lango uždengimui
 • tarnauja kaip užuolaida
 • lengvai prižiūrimi bei neužima daug vietos
 • aukštos kokybės dvigubo audinio su permatomomis ir nepermatomomis juostomis
 • didelis audinių asortimentas
 • fiksavimas bet kokiame aukštyje
 • paprastas ir universalus montavimas: prie lubų, prie sienos, prie lango rėmo, lango nišoje

KAINA NUO:

31,00 EUR/vnt.NUOLAIDOS iki -35% Pagaminimo terminas 10-20 d.d.

Jei audinį turime vietoje, terminas:
nuo 2 d.d. iki 4 d.d.

  +370 605 78757

GARANTIJA

Mūsų roletams taikoma 24 mėnesių garantija.
Gamintojas: UAB "Tekos projektai"

NEMOKAMAI

Užsisakius roletus pas mus, matavimas NEMOKAMAS !!!
(Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje )

IŠKVIETIMAS

Meistro iškvietimas pas mus yra NEMOKAMAS.
Susisiekite su mumis.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

  +370 605 78757 
DIENA NAKTIS AUDINIAI
TECHNINIAI DUOMENYS
Tvirtinimo būdai

Prie lango rėmo; ant sienos virš lango; lango nišoje; prie lubų.

Sudedamosios dalys

Aliuminio vamzdis, aliuminio kasetė kaip papildoma galimybė, aliumininiai arba plastmasiniai laikikliai, audinys, apatinis profilis ir valdymo mechanizmas

Valdymas

Roletas valdomas grandinėle arba elektrine pavara. Traukiant grandinėlę galima nuleist arba pakelti audinį arba perslinkti audinio juostas.

Maksimalus aukštis

pagal pasirinkto audinio techninius duomenis

Maksimalus plotis

pagal pasirinkto audinio techninius duomenis

MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

NEMOKAMAS 

 • Atsakys į visus Jūsų klausimus
 • Tiksliai išmatuos Jūsų langus
 • Suskaičiuos tikslią darbų sąmatą
 • Atveš ir parodys audinių pavyzdžius
 • Skambinti I-V, nuo 8:00 iki 18:00
  +370 605 78757

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

  +370 605 78757 

D.U.K (roletai diena naktis)

Kita svarbi ir aktuali informacija apie roletus diena naktis

Į komplektaciją įeina: aliumininis vamzdis; apatinis diena naktis profilis; valdymo mechanizmas su grandinėle; grandinėlės sujungėjai; dvigubas audinys; roleto plastikiniai laikikliai.
Sukuriant "Dienos ir Nakties" roletus, buvo siekiama užtikrinti efektyvų šviesos ir privatumo valdymą. Tai pasiekta naudojant inovatyvią kontrolinę grandinėlę, kuri yra pritvirtinta prie roletų kasetės. Naudojant šią grandinėlę, vartotojas gali lengvai reguliuoti permatomų ir nepermatomų audinio juostų padėtį, taip pat roletų aukštį lange. Toks dizainas ir sprendimas leidžia efektyviai sumažinti į patalpą pasiekiančios šviesos intensyvumą ir užtikrinti norimą privatumo lygį. Be to, roletai gali būti pilnai suvynioti į kasetę, suteikiant nepažeistą vaizdą į lauką.
Roleto diena naktis kaina priklauso nuo: angos/lango matmenų, pasirinkto audinio. Susisiekite su mumis ir aptarsime visus galimus variantus. Te.: +370 605 78757 el.paštas: info@roletailux.lt
Roletai diena naktis - tai puikus pasirinkimas lango uždengimui, kuris tarnauja kaip užuolaida, tačiau yra lengviau prižiūrimas bei neužima daug vietos. Specialūs du audinio sluoksniai, prasilenkdami vienas su kitu, sukuria unikalią galimybę reguliuoti šviesos srautą pilnai neatidengiant lango. Šie roletai pagaminti iš aukštos kokybės dvigubo audinio su permatomomis ir nepermatomomis juostomis, todėl reguliuojant juostų persidengimą galima sumažinti šviesos patekimą. Norint pilnai atidengti langą, roleto audinys susisuka į ritinėlį ant ant aliumininio vamzdžio, kuris yra uždengtas specialiu aliumininiu profiliu ( aliuminine kasetė ). Šie roletai ne tik suteikia grožio ir prabangos Jūsų kambariams, bet ir padeda pasislėpti nuo įkyrių praeivių žvilgsnių neužblokuojant šviesos patekimui į patalpas.
Valyti diena naktis roletus yra gana paprasta ir panašu į įprastų roletų priežiūrą. Tam puikiai tiks šluostė arba specialus dulkių šepetėlis. Norint išlaikyti roletus nepriekaištingai švarius ir kaip naujus, patogu naudoti dulkių siurblio su šepetėlio antgaliu funkciją, kad būtų pašalintos visos dulkes.

Dėl dėmių šalinimo, rekomenduojame naudoti šiek tiek drėgną šluostę. Esant reikalui, galima taikyti nedidelį kiekį indų ploviklio, kuris padės pašalinti lengvas dėmes. Svarbu kuo geriau išdžiovinti roletus po valymo – tam tiks rankšluostis arba popieriniai rankšluosčiai. Po to, kai visiškai išdžiovinate roletus, palikite juos išvyniotus ant lygaus paviršiaus, kol jie visiškai išdžius. Tik tada juos vėl suvyniokite ir įstatykite atgal į jų vietą, užtikrindami, kad roletai yra švarūs ir paruošti naudojimui.

Laisvai kabančių roletų su diena naktis didžiausias plotis gali būti ne didesnis nei 2,80m , o maksimalus aukštis priklauso nuo pasirinktos audinio grupės ir roleto tipo, kuris gali būti iki 4 m.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

  +370 605 78757 

Roletai diena naktis

2024 sausio mėnesio populiariausi audiniai

Roletai diena naktis, kurie leidžia reguliuoti dienos ir nakties privatumą bei šviesos pralaidumą, užėmė antrąją vietą su 30% visų užsakymų [2024 sausio mėn.].
Roletai diena naktis yra inovatyvus sprendimas, leidžiantis vartotojui pasirinkti norimą privatumo lygį ir šviesos srautą, todėl jų populiarumas rodo, kad žmonės vertina funkcionalumą. Plačiau galite paskaityti: Sausio mėn 2024 m. apžvalga