PLISUOTOS ŽALIUZĖS

 •  pakeliamos iš apačios į viršų
 • valdomos viena kryptimi
 • lengvai prižiūrimos bei neužima daug vietos
 • tinka visų tipų plastikiniams ir mediniams langams
 • didelis audinių asortimentas
 • gali būti nuleidžiamos iš viršaus į apačią
 • užfiksuojamos norimame aukštyje
 • tinka nestandartiniams langams (trikampiai, trapecijos, arkos)

KAINA NUO:

22,75 EUR/vnt.Pagaminimo terminas 10-20 d.d.

Jei audinį turime vietoje, terminas:
nuo 2 d.d. iki 4 d.d.

  +370 605 78757

GARANTIJA

Mūsų žaliuzėms taikoma 24 mėnesių garantija.
Gamintojas: UAB "Tekos projektai"

NEMOKAMAI

Užsisakius plisuotas žaliuzes pas mus, matavimas NEMOKAMAS !!!
(Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje )

IŠKVIETIMAS

Meistro iškvietimas pas mus yra NEMOKAMAS.
Susisiekite su mumis.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

  +370 605 78757 
PLISUOTŲ ŽALIUZIŲ AUDINIAI
TECHNINIAI DUOMENYS
Tvirtinimo būdai

Prie lango rėmo

Sudedamosios dalys

Viršutinis profilis, valdymo mechanizmas, pats plisuotas audinys

Valdymas

Rankenėle

Profilio spalvos

balta, ruda, sidabrinė, antracito, smėlio, juoda, auksinio ąžuolo, tamsaus ąžuolo, riešutmedžio.

MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

NEMOKAMAS 

 • Atsakys į visus Jūsų klausimus
 • Tiksliai išmatuos Jūsų langus
 • Suskaičiuos tikslią darbų sąmatą
 • Atveš ir parodys audinių pavyzdžius
 • Skambinti I-V, nuo 8:00 iki 18:00
  +370 605 78757

Kodėl verta rinktis būtent plisuotas žaliuzes?

Žaliuzės yra efektyvus, stilistiškas ir praktiškas pasirinkimas, tiek namų, tiek darbo erdvėms puošti ir funkcionalumui užtikrinti. Įvairūs žaliuzių modeliai, įskaitant vertikalias žaliuzes, romanetes ir klasikinius roletus, suteikia platų pasirinkimą. Tačiau dabar pakalbėkime apie plisuotas žaliuzes – ką jos reiškia ir kokius privalumus teikia? Plisuotos žaliuzės yra inovatyvus langų uždengimo sprendimas, kuris susideda iš sulankstytos audinio juostos, primenančios akordeono klostes. Šis dizainas leidžia lengvai pakelti arba nuleisti žaliuzes, kartu leidžiant preciziškai kontroliuoti kiekį patenkančios šviesos.

Energetinis efektyvumas

Plisuotų žaliuzių struktūra sukurta taip, kad padidintų šilumos izoliaciją. Korėtos kišenės sumažina šilumos nuostolius žiemą ir blokuoja saulės spindulius vasarą, taip suteikdamos komfortą ir sumažindamos sąskaitas už energiją.

Aukštos kokybės šviesos kontrolė

Su plisuotomis žaliuzėmis galite rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir šviesos. Nuo pilnai tamsinančių variantų iki šviesiai permatomų, jūsų pasirinkimas leis nustatyti norimą šviesos kiekį.

Didesnis privatumas

Šios žaliuzės yra puikus pasirinkimas norintiems užtikrinti privatumą neprarandant natūralios šviesos. Net ir atidarius dalį langų, galite mėgautis dienos šviesa neatskleisdami visko, kas vyksta viduje.

Stilius ir dizainas

Plisuotos žaliuzės siūlo įvairius sprendimus kiekvienai erdvei. Nuo subtilių ir neutralių iki ryškių ir išraiškingų, jos gali būti pritaikytos prie bet kokio interjero.

Privalumų apibendrinimas

Naudojant plisuotas žaliuzes, galite pasiekti optimalų energijos taupymo, šviesos kontrolės ir privatumo derinį, kartu suteikdami savo erdvei stilingą akcentą. Nesvarbu, ar ieškote diskretiško funkcionalumo, ar norite sukurti ryškų interjero akcentą, plisuotos žaliuzės atitiks jūsų lūkesčius ir padės sukurti patrauklią bei komfortišką aplinką.

D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai.

Plisuotos žaliuzės, valdomos viena kryptimi, tinka visų tipų plastikiniams ir mediniams langams. Tokios žaliuzės gali būti nuleidžiamos iš viršaus į apačią, arba pakeliamos iš apačios į viršų ir užfiksuojamos norimame aukštyje. Žaliuzės viršuje arba apačioje montuojamas specialus profilis, formą išlaikančios virvelės tvirtinamos tiesiai prie stiklajuosčių.

Plisuotos žaliuzės komplektacija: plisuota medžiaga pasirinktinai; viršutinis arba apatinis profilis; valdymo įrenginys su rankenėle.

Galimos aliumininio profilio spalvos: balta, ruda, sidabrinė, antracito, smėlio, juoda, auksinio ąžuolo, tamsaus ąžuolo, riešutmedžio.

Plisuotos žaliuzės, kurios yra valdomos keliomis kryptimis, leidžia uždengti bet kurį lango fragmentą. Žaliuzių virvelės tvirtinamos tiesiai prie stiklajuosčių, todėl išlieka nepažeistas lango rėmas. Dėka dviejų – viršutinio ir apatinio pofilių žaliuzė pakeliama ir nuleidžiama į norimą padėtį išlaikydama stabilią formą.

Plisuotų žaliuzių komplektacija: plisuota medžiaga; aliuminio profiliai; valdymo mechanizmas.

Galimos aliumininio profilio spalvos: balta, ruda, sidabrinė, antracito, smėlio, juoda, auksinio ąžuolo, tamsaus ąžuolo, riešutmedžio.

Šio tipo žaliuzės tinka trikampio formos langams. Plisuotų žaliuzių apačioje ir viršuje yra tvirtinami papildomi profiliai išlaikantys neįprastą audinio formą pakeliant jį aukštyn ir nuleidžiant žemyn.

Gaminio komplektacija: plisuota medžiaga; apatinis profilis viršutinis profilis, valdymo įrenginys; rankenėlė.

Galimos aliumininio profilio spalvos: balta, ruda, sidabrinė, antracito, smėlio, juoda, auksinio ąžuolo, tamsaus ąžuolo, riešutmedžio.

Šio tipo žaliuzės gaminamos nestandartiniams – pusapvaliams langams uždengti. Tokio tipo žaliuzės yra lengvai prižiūrimos, išlaiko stabilią formą. Galimi du tokių langų uždengimo būdai – stacionarus nekintantis ir suskleidžiamas.

Plisuotų žaliuzių apvaliems langams komplektacija: plisuota medžiaga; apatinis profilis; viršutinis profilis, valdymo įrenginys; rankenėlė.

Galimos aliumininio profilio spalvos: balta, ruda, sidabrinė, antracito, smėlio, juoda, auksinio ąžuolo, tamsaus ąžuolo, riešutmedžio.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

  +370 605 78757