Medinės žaliuzės

Vertinantiems natūralumą siūlome rinktis horizontalias medines žaliuzes. Jos bet kuriam interjerui suteiks natūralumo, rafinuotumo ir jaukumo.

Kaina: nuo 25,00 Eur/vnt

Skambinti Akcijos

Garantija

Mūsų žaliuzėms taikoma 24 mėnesių garantija. Gamintojas: UAB "Tekos Projektai"

Nemokamai

Užsisakius žaliuzes pas mus, matavimas ir montavimas NEMOKAMAS !!! (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje )

Apie medines žaliuzes

Dažniausiai užduodami klausimai.

medinės juostelės; karnizas; valdymo reduktoriai; pakėlimo valai; kopetėlės.
Vertinantiems natūralumą siūlome rinktis horizontalias medines žaliuzes. Jos bet kuriam interjerui suteiks natūralumo, rafinuotumo ir jaukumo. Galime pasiūlyti įvairių medienos rūšių, tekstūrų ir spalvų paletę, kuri suteiks savito žavesio bet kuriam interjerui.

Medinės horizontalios žaliuzės žavi ne tik natūralumu ir prabangos įspūdziu, bet ir lengva priežiūra. Juostelės nedesiformuoja, neblunka nuo saulės, neskilinėja, jas galima valyti drėgna šluoste.

Horizontalios medinės žaliuzės gaminamos iš dviejų skirtingų medienos pločių juostelių – 25mm ir 50mm. 25 mm pločio juosteles geriausia rinktis mažesniems langams, o platesnės, 50 mm pločio medinės žaliuzės labiau tinka didesniems langų plotams uždengti. Kopėtėles surišančios juostelės gali būti virvelinės ir juostelinės.

Reguliavimas tokių horizontalių medinių žaliuzių nesudėtingas – virvute jas galima lengvai pakelti ir nuleisti, užfiksuoti reikalingame aukštyje, pasukti tokiu kampu, kad į patalpą patektų norimas šviesos kiekis.