Kasetiniai roletai

Yra praktiškiausias ir populiariausias roletų tipas, tinkantis beveik visių tipų plastikiniams bei mediniams langams.

Kaina: nuo 41 Eur/vnt

Skambinti Akcijos

Garantija

Mūsų roletams taikoma 24 mėnesių garantija. Gamintojas: UAB "Tekos projektai"

Nemokamai

Užsisakius roletus pas mus, matavimas NEMOKAMAS !!! (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje )

Apie kasetinius roletus

Dažniausiai užduodami klausimai apie kasetinius/plastikiniams langams roletus.

Aliumininis vamzdis; aliumininė kasetė; aliumininis apatinis profilis; valdymo mechanizmas su grandinėle; grandinėlės sujungėjai; grandinėlės laikiklis; audinys; kreipiančiosios.
Kasetinių roletų privalumas - audinys susuktas į ritinėlį ant aliumininio vamzdžio yra paslepiamas dailioje kasetėje ir langas atrodo estetiškai. Kasečių spalvų pasirinkimo įvairovė leidžia pritaikyti roletą prie turimos lango rėmo spalvos.

Dar vienas tokių roletų privalumas yra tas, kad jie užima itin mažai vietos, todėl ant palangės lieka daug vietos norimoms dekoracijoms ar gėlėms pasidėti. Dažnai galvojama, kad roletai reikalingi tik dėl šviesos kontrolės, tačiau jie padeda ir šaltuoju metų laiku nepraleisdami dalies iš lauko ateinančio šalčio ir sulaikydami šilumą viduje.

Montuojant šio tipo roletus nepažeidžiamas lango rėmas, nes dengiamoji kasetė medvaržčiais prisukama prie stiklajuosčių, aliumininės kreipiančiosios klijuojamos dvipuse lipnia juostele, o grandinėlės laikiklis prisukamas prie aliumininės kreipiančiosios. Mūsų gaminamuose roletuose naudojamos aukštos kokybės medžiagos. Dėka jų, roleto audinį nuleidus iki Jums reikiamo aukščio, nereikės grandinėlės įtvirtinti laikiklyje. Laikiklis skirtas tik tam, kad grandinėlė būtu gražiai įsitempusi ir niekur nekliūtu varstant langą.