Sausio mėn 2024 m. apžvalga

2024-02-15

Apžvalgos

2024 m. sausio mėnesio užsakymų ir susidomėjimo statistika parodo, kad labiausiai populiarūs produkai buvo medinės žaliuzės, sudarantys net 50% visų užsakymų. Roletai, kurie leidžia reguliuoti dienos ir nakties privatumą bei šviesos pralaidumą, užėmė antrąją vietą su 30% visų užsakymų. Plisuotos žaliuzės, pasižyminčios savo kompaktiškumu ir estetika, sudarė 15% užsakymų. Mažiausiai populiarūs buvo apsauginės žaliuzės, sudarančios tik 5% visų mėnesio užsakymų.

2024 sausio mėnesio statistika kas buvo populiaru: medinės žaliuzės, diena naktis, plisuotos žaliuzės, apsauginės žaliuzės
Medinės žaliuzės 50 proc. Roletai diena naktis 30 proc. Plisuotos žaliuzės 15 proc. Apsauginės žaliuzės 5 proc.

 

Medinės žaliuzės ir jų spalvos

Medinės žaliuzės išlaiko lyderio poziciją, ko gero, dėl jų natūralaus išvaizdos ir ilgaamžiškumo. Jie suteikia namams šilumos ir yra vertinami dėl jų kokybės bei galimybės pritaikyti prie įvairių interjerų. Medinių žaliuzių populiariausios spalvos:

Roletai diena naktis ir jų audiniai

Roletai diena naktis yra inovatyvus sprendimas, leidžiantis vartotojui pasirinkti norimą privatumo lygį ir šviesos srautą, todėl jų populiarumas rodo, kad žmonės vertina funkcionalumą. Roletų diena naktis populiariausi audiniai:

Plisuotos žaliuzės ir jų audiniai

Plisuotos žaliuzės, užimančios trečdalį susidomėjimo, yra mėgstamos dėl jų modernaus dizaino ir paprasto valdymo. Jos gali būti lengvai pritaikytos prie įvairių langų dydžių, kas padaro jas patrauklias daugybei klientų. Plisuotų žaliuzių populiariausi audiniai:

Apsauginės žaliuzės ir jų spalvos

Nors apsauginės žaliuzės yra mažiausiai pageidaujamos, jos vis tiek atlieka svarbų vaidmenį, užtikrindamos papildomą saugumą namams ar biurams. Jų mažesnė paklausa gali būti susijusi su aukštesnėmis kainomis arba mažesniu poreikiu rinkoje. Populiariausios apsauginių žaliuzių spalvos:

Susisiekite su mumis, patarsime, pakonsultuosime:

ROLETAILUX.LT
Kalvarijų g. 125 B, Vilnius, LT-08221
Tel.: +370 605 78757
El.p.: info@roletailux.lt