Kas yra „GLASGARD” roletai?

2023-04-08

Patarimai

Glasgard audiniai roletai kaina vilnius kaunas klaipėdaGlasgard yra populiarūs roletų audiniai. Pagrindinis šio roleto audinio bruožas – specialus stiklo plėvelės sluoksnis, padedantis apsaugoti nuo saulės spindulių ir karščio. Šio tipo roletai su audiniu Glasgard yra su įvairiomis funkcijomis ir papildomais priedais, tokiais kaip nuotolinio valdymo pultai, tiesiogiai montuojami mygtukai, automatinės valdymo sistemos. Glasgard roletai taip pat populiarūs dėl savo energiją taupančių savybių, kurios gali padėti sumažinti energijos sąnaudas ir prisidėti prie tvaresnės aplinkos.

Roletai GLASGARD

Roletai su GLASGARD plėvele yra kaip tamsintas ar veidrodinis stiklas. Dieną vaizdas matomas iš vidaus į išorę, bet ne iš išorės. Šie roletai gaminami iš specialios šviesą atspindinčios plėvelės, kuri gali sumažinti iki 90 procentų patalpų šildymo, o atspindėti net iki 84 procentus saulės infraraudonųjų spindulių. Roletai su GLASGARD plėvele gali būti gaminami naudojant visų tipų roletų mechanizmus.

Kada verta naudoti audinį GLASGARD?

Glasgard audiniai tinka visada, kai biure, namuose ar mokykloje pavasarį ir vasarą šildomi kambariai vargina, o darbui reikia šviesos. Specialus šilumą atspindintis audinys kontroliuoja į patalpą patenkančios saulės šviesos kiekį, todėl net kai saulė nukreipta į pietus, kambaryje ar kitose vietose išlieka vėsu. Dėl šios ritininio filtro funkcijos oro kondicionavimo išlaidos žymiai sumažėja. Labai efektyvūs GLASGARD roletai toms patalpoms, kuriose yra dirbama su kompiuteriais, kur akina tiesioginiai saulės spinduliai, akys raibsta nuo saulės atspindžio, arba žmonėms, kurie sunkiai mato kompiuterių monitorius.

Kokių spalvų, dizainų būna GLASGARD roletai ir kokioms patalpoms tinka?

Glasgard audinys tinka bet kokiam biuro ar namų interjerui, nes nėra akį traukiančių spalvų, kurios derėtų su kitu dekoru. Šie roletai ypač tiks tiems, kurie mėgsta minimalistinį stilių – praktiški ir funkcionalūs, neblaškantys. Vidinė roleto audinio pusė šiek tiek patamsina patalpą, o langas atrodo tarsi tamsintas. Audinys iš lauko pusės yra nepermatomas, nes yra padengtas veidrodį atspindinčia medžiaga, o viduje šis audinys turi „skaidraus lango“ efektą.

Kur dar pritaikomas GLASGARD roletas?

Dažnai tokie roletai montuojami mokyklose, biuruose, kur daug augalijos, sporto klubuose, taip pat patalpose, kur daug vitrininių langų.