Kodėl verta rinktis diena naktis roletus?

2023-04-22

Patarimai

Diena naktis roletai, dar vadinami „zebro roletai”, „regėjimo roletai” ir „duo roletai”, yra roletų tipas, kurį sudaro pakaitomis besikeičiančios medžiagos juostos. Permatoma medžiaga ir vientisa medžiaga slysta viena tarp kitos ir suteikia atvirų, iš dalies atvirų arba uždarytų roletų efektą. Šios kontrastingos juostelės gali priminti zebro raštą.

roletai diena naktis vilniuje kaune patarimai

Kaip veikia?

Dryžuota medžiaga persidengia, todėl skirtingas juosteles galite sudėlioti taip, kad sukurtumėte pageidaujamą efektą. Pavyzdžiui, vienspalvės juostos persidengs, uždengdamos langą ir užtamsindamos kambarį, o kaitaliodamos vienspalves ir permatomas juostas įleisite šiek tiek šviesos ir sukursite puikų šviesos filtravimo efektą, nesumažindamos privatumo.
Diena naktis roletai veikia panašiai kaip ir standartiniai roletai. Roletus galima visiškai pakelti ir nuleisti naudojant grandinėlę, kuri gali būti standartinė plastikinė balta arba stilinga nikelio spalvos.

Kodėl verta rinktis diena naktis roletus?

Šie roletai yra universalūs ir patogūs – tai iš tiesų „viskas, ko reikia”, o dėl dvigubų audinių galite geriau kontroliuoti šviesą ir užtikrinti privatumą. Valdymas panašus į roletų, todėl iš karto pažįstamas, tačiau pagrindinis skirtumas yra papildomas jų valdymas, suteikiantis jums trečiąją galimybę pasirinkti tarp atidarytų ir uždarytų žaliuzių. Jos puikiai tinka mėgautis dienos šviesa, neperšviečiant lango ir nesukeliant per daug akinimo.
Juos taip pat galima pilnai uždengti langą, net užtemdyti langą prieš miegą, jei pasirinksite užtemdymo variantą, taip pat juos galima suvynioti, kad matytumėte visą vaizdą, kaip ir bet kuriuos kitus roletus. Dėl paprastos konstrukcijos šiuos skirtingus režimus perjungti labai paprasta ir greita.
Toks lankstumas reiškia, kad žaliuzės gali būti naudojamos beveik bet kurioje namų vietoje – svetainėje, miegamajame, virtuvėje ar vonios kambaryje. Tai puikus pasirinkimas vaikų kambariui ar vaikų darželiui – išdėstykite juosteles taip, kad būtų puikus apšvietimas miego metu!

Kaip jie montuojami?

Šiuos roletud savo kambaryje sumontuoti tikrai paprasta, juos galima įrengti lango nišoje arba už jos ribų. Naudojant pridedamus laikiklius, jie tiesiog prisukami norimoje vietoje, o roletai pritvirtinami prie laikiklio – tai labai greita ir paprasta.

Plačiau apie pačius roletus diena naktis ir jų kainas, garantijas, matavimą rasite skiltyje: roletai diena naktis. Taip pat šio tipo roletų audinius rasite šioje skiltyje: audiniai diena naktis

Jei norite sužinoti apie kainas roletų diena naktis, skaitykite temą: Kas įtakoja roletų diena naktis kainą