2024 metų spalva pagal „PANTONE”

2023-12-14

Patarimai

2024 metų spalva

PANTONE 13-1023 „Peach Fuzz” – tai spalva, kuri įkūnija rūpestingumą ir šilumą, sukurianti giluminį emocinį ryšį ir bendruomeniškumo pojūtį. Šis tonas atneša į mūsų kasdienybę komforto ir švelnumo pojūtį, kartu pabrėždamas bendrystės ir glaudesnio bendravimo svarbą. Tai šilta ir kviečianti spalva, kuri atskleidžia mūsų vidinį troškimą tarpusavio ryšių arba asmeninio ramybės ir saugumo pojūčio.

2024 metų spalva PANTONE 13-1023 PeachFuzz

„Peach Fuzz”

„Peach Fuzz” – šviežias naujos malonumo sampratos atspindys, subtiliai balansuojantis tarp rožinės ir oranžinės gamos spektro. Šis tonas kviečia kurti harmoningą aplinką, kurioje galime rasti vidinę pusiausvyrą, atsipalaidavimą ir klestėjimą. PANTONE 13-1023 „Peach Fuzz” ne tik suteikia vizualinę paguodą, bet ir ragina mus įsiklausyti į savo vidinius poreikius, skatina sveikatą ir emocinę gerovę.

Ši spalva yra daugiau nei estetinis pasirinkimas, ji yra jausmų ir pojūčių harmonija, kuri šildo ne tik liečiant, bet ir žvelgiant. „Peach Fuzz” yra rafinuotas ir turi šiuolaikinį šarmą, tuo pačiu išliekant universalia ir amžina. Nors spalva gilinasi į žmogaus patirtį, kurioje prioritetas yra asmeninis augimas ir savęs priežiūra, ji taip pat pasižymi rafinuotumu, suteikiant subtilų, bet įsimintiną poveikį.

Ši spalva yra lyg tiltas tarp praeities ir dabarties – išsauganti vintažinio žavesio prisilietimus, bet pritaikyta šiandienos estetikai. PANTONE 13-1023 „Peach Fuzz” neabejotinai yra spalva, kuri įkvepia ir praturtina mūsų gyvenimą, suteikdama estetiką ir šilumą, kurią norime įnešti į kiekvieną mūsų gyvenimo aspektą.

Kodėl buvo pasirinkta „Pantone” 2024 metų spalva „Peach Fuzz 13-1023”?

Mūsų dienomis, kai iššūkiai ir nerimas tapo kasdienybės dalimi, vis labiau pradedame vertinti poreikį rūpintis savimi ir kitais, bei išgyventi empatijos ir užuojautos jausmus. Mes svajojame apie harmoningą ateitį ir suprantame, kad sveikata, ištvermė ir gebėjimas mėgautis gyvenimu yra būtini laimingam egzistavimui. Vis svarbiau tampa pažinti save, atrasti kūrybos erdves ir tikrąjį ryšį su kitais šiuolaikinio gyvenimo tempais.

Mūsų kelionė per šių dienų pasaulį ir vizija naujos ateities link verčia mus permąstyti, kas mums yra esminė vertybė. Mes sąmoningiau formuojame savo gyvenimo būdą, o saviraišką deriname su atidumu ir įžvalga. Perorientuodami savo gyvenimo prioritetus į atitikimą mūsų sielos vertybėms, pirmenybę teikiame emocinei ir fiziniai sveikatai, bei gerovei. Mes branginame tai, kas yra išskirtinai svarbu – šiltus ir jaukius momentus su artimaisiais arba tylią vienatvę.

Atsižvelgiant į šiuos principus, buvo siekiama atrasti spalvą, kuri simbolizuotų bendrystę ir reikšmę susibūrimui. PANTONE spalvą 2024 metams pasirinkta tam, kad atspindėti mūsų norą būti šalia tų, kuriuos mylime, ir išgyventi džiaugsmą, kai sutinkame su savimi ir leidžiame sau atsipalaiduoti. Tai spalva, kuri savo šiltu ir jaukiu prisilietimu perduoda rūpestį ir empatiją, o jos šiluma apkabina mus, siųsdama žinią apie meilę ir bendravimą.

Šaltinis: https://www.pantone.com/color-of-the-year/2024

Mūsų spalvos:

audiniai roletams: https://roletailux.lt/audiniai-roletams/

audiniai diena naktis: https://roletailux.lt/audiniai-diena-naktis/

medinių žaliuzių spalvos: https://roletailux.lt/mediniu-zaliuziu-spalvos/