Mažylių auginimui ir darbui biuruose – roletai nuo saulės ir karščio

2023-04-29

Patarimai

Nors šiandien tik pavasaris, už lango jau fiksuojama 25 laipsnių šiluma. Žinoma, po ilgos ir šaltuko globotos žiemos visi buvome išsiilgę saulės spindulių bei šilumos. Tačiau greitu laiku viskas gali apsiversti aukštyn kojomis. Saulė taps vis kaitresnė, įkais žemė, todėl taip ilgesingai ir ilgai laukta šiluma gali pradėti daugelį erzinti. Kaip sakoma, kas per daug, tas nesveika. Mažus vaikučius auginančioms mamoms kils rūpesčių dėl mažylių apsaugos, kad neperkaistų. Įmonių vadovai pradės kurti idėjas, kaip apsaugoti darbuotojus nuo perkaitimo biuruose. Bet kaip sakė vienas garsus generolas: išeitis visada yra. Roletai, kurie net ir karščiausiomis vasaros dienomis tampa pačiais geriausiai pagalbininkais apsisaugant nuo tiesioginių saulės spindulių ir jų nešančio karščio.

Glasgard audiniai roletai kaina vilnius kaunas klaipėda

Roletai nuo saulės ir karščio

Kad ir kaip keistai skamba, kad yra gaminami ir siūlomi tokie roletai, vis gi toks sprendimas yra. Roletailux.lt gamina būtent tokios rūšies roletus, kurie apsaugo ne tik nuo tiesioginių saulės spindulių, bet ir nuo karščio. Toks roletų pasiūlymas mamoms suteikia galimybę sprendžiant vaikų aginimo erdves apsaugant nuo karščio pertekliaus. Roletus naudojant biuruose, darbinė aplinka leis darbuotojams neperkaisti, todėl darbo našumas bus išlaikytas maksimalus. Roletai nuo saulės ir karščio, kuriuos gamina Roletailux.lt gali būti keturių rūšių.

Roletai atspindintys saulės spindulius

Toks Roletailux.lt gaminys turi specialų audinį, kuris yra padengtas saulės spindulius atspindinčia plėvele. Tokio tipo roletai turi begales atspalvių bei raštų pasirinkimui. Todėl, jei mamytėms yra aktualus ir saugus bei estetinis vaiko auginimo erdvės interjero vaizdas, nesudėtingai įkomponuos ir roletus.  Jei tokių roletų nuo saulės būtinybė yra biure, šis klausimas taip pat gali būti išspręstas lengviausiu keliu. Pasirinkus audinį su norimu atspalviu bei raštu ir pateikus tikslius langų arkos matmenis, Roletailux.lt pagamins roletus pageidaujamai datai.

Roletai Blackout

Šio tipo roletų gaminiai yra tinkami ir naudojami ne tik biuruose, bet ir erdvėms, kuriose norima visiškai užtemdyti patalpas. Kad dienos šviesa nepatektų į patalpas. Blackout roletai yra padengti specialia danga, kuri iš išorės, patalpų erdvę 100 procentų apsaugo nuo saulės spindulių bei karščio patekimo. Tokie audiniai yra tinkami visiems siūlomiems roletų mechanizmams, kas dar labiau palengvina sprendimą.

Darbui su kompiuteriu biure

Nėra tokio biuro, kuriame nebūtų pajungti kompiuteriai, todėl ne tik karštis kamuoja darbuotojus, bet ir saulė. Roletailux.lt roletai Screen turi unikalų tinklelį audinyje, kuris išsprendžia atspindžių kompiuterių ekranuose klausimą. Šis audinys sugeria bei atspindi iki 97 procentų saulės spindulių, tad darbo vieta visada bus patogi, šviesa patenka į patalpas ir tampa saugia bei priimtina darbuotojų akims.

 Glasgard roletai

Gyvenantiems ar dirbantiems pirmame aukšte, Roletailux.lt siūlo sprendimą, kuris leidžia iš vidaus matyti tai kas vyksta lauke, bet lauke esantys nematys tai kas vyksta patalpose. Taip yra dėl specialios roletų dangos, kuri atspindi saulės spindulius. Ji, 95 procentais apsaugo patalpas nuo saulės spindulių bei įkaitomo. Taip pat paskaitykite straipsnį tema: Kas yra „GLASGARD” roletai?

Roletai nuo saulės ir karščios tik su Roletailux.lt