Roletai Vilniuje – interjerui ir privatumo apsaugai

2023-03-26

Patarimai

Nors užuolaidas dar naudoja ne maža dalis vilniečių, roletų naudą atranda vis daugiau praktiškų sostinės gyventojų. Roletai Vilniuje nėra naujiena, tačiau kai kuriuos miestiečius tenka įkalbinėti ir įrodinėti, kad roletai yra geriausias pasirinkimas jiems.

lux sistema roletai

Roletai Vilniuje

Pradedant nuo to, kad užuolaidas karts nuo karto tenka skalbti, kas veda prie nukabinimo ir pakabinimo veiksmo kiekvieną kartą. Tie Vilniaus miesto gyventojai, kurie tai daro vos kartą metuose galėtų numoti ranka, tačiau tokių yra reta. Todėl mėgstantys švarą ir dažnai ją palaikantys jau senei atrado patogų bei praktišką mechanizmą, kuris vadinasi roletai. Roletai Vilniuje yra patogi langų užsklanda, kurios montavimas bei naudojamas nėra sudėtingas. Jais gali naudotis tiek šiuolaikiškas jaunimas, tiek vyresnio amžiaus vilniečiai. Todėl šias užsklandas renkasi vis daugiau ir daugiau vartotojų.

Roletų rūšys

Nesenei roletus įsigiję vilniečiai galėtų išvardinti bent kelias jų rūšis, nes teko rinktis iš kelių variantų. Tiems, kurie dar nesidomėjo tokia informacija, kai kurios rūšį gali būti naujiena.

  • Populiariausia roletų rūšis Vilniuje yra klasikiniai. Tai mechanizmas, kuris yra gan paprastas, bet nereiškia, kad nepraktiškas. Jais galima uždengti vieną ar kelis langus ir yra galimybė užsisakyti pakėlimo bei nuleidimo mechanizmą nuotoliniu būdu. Tiesa, suvynioti roletai nėra uždengti gaubtu, todėl mažai naudojami jie apdulka, nors nuvalyti dulkes nuo tokių langų uždangų nėra sudėtinga;
  • Diena ir naktis – roletai, kurie patalpose, net ir dieną leidžia sukurti nakties tamsą, kas dažniausiai yra pasirenkama biuruose ar komercinėse patalpose, kuriose yra dažnai rengiamos įvairios prezentacijos ar pristatymai;
  • Roletai nuo karščio ir saulės uždangos pavadinimas leidžia suprasti nespėliojant, kad tokia uždanga langams yra skirta vasaros laikotarpiui. Tai specialia danga padengta roletų medžiaga, kuri sulaiko saulės spindulius ir į patalpas nepraleidžia karščio. Nors sunku įsivaizduoti kaip tokią užskalnda veikia žiemą, karštą vasarą, toks pasirinkimas yra geriausias ne tik vilniečiams;
  • Turintiems langus vilniečiams su trijų ar daugiau kamerų stiklo paketais paprasti roletai netinka dėl per mažo tarpo nuo rėmo iki stiklo. Tačiau mažai žinantiems sostinės gyventojams naudinga atrasti LUX roletus, kurie yra specialiai gaminami tokių langų uždengimui. Taupantys šilumą namuose gali būti ramūs, pasirinkta uždanga apsaugos juos ne tik nuo išorinių saulės spindulių, karščio, bet ir nuo pašalinio dėmesio.

Roletų audiniai gali būti įvairaus tankio, spalvų ar raštų. Visi jie skirti ne tik Jūsų namų interjero estetinio vaizdo sukūrimui, bet ir privatumo apsauga, kurios neretai reikia ne tik namuose, bet ir biure, komercinėse patalpose.