Vasario mėn 2024 m. apžvalga

2024-04-01

Apžvalgos

Apžvelgiant vasario pradžios interjero tendencijas, mūsų dėmesio centre – žaliuzės, kurios tampa vis labiau pageidaujamu elementu namų dekore. Vasario mėnesį fiksuojama žaliuzių rinkos dinamika atskleidžia vartotojų polinkius ir preferencijas šiame segmente.

Vasario mėnesio tendencijos: medinės žaliuzės 39 proc., roletai diena naktis 20 proc., roletai nuo saulės ir karščio 20 proc., plisuotos žaliuzės 11 proc., apsauginės žaliuzės 10 proc.

Vasario mėn 2024 m. apžvalga roletailux.lt

Plačiau apie vasario mėnesio tendencijas

Dominuoja medinės žaliuzės, kurios sudaro beveik ketvirtadalį visų pasirinkimų (39%). Jų pasirinkimas grindžiamas estetiniu patrauklumu, patvarumu ir universalumu, pritaikomumu tiek tradiciniame, tiek šiuolaikiniame interjero dizaine. Neatsilieka ir inovatyvūs roletai „diena naktis”, užimantys 20% užsakymų dalies. Jų unikali konstrukcija suteikia galimybę efektyviai valdyti natūralios šviesos srautą, tad jie yra itin tinkami norint sukurti optimalias šviesos sąlygas įvairiose patalpose.
Tą pačią užsakymų dalį (20%) išlaiko ir roletai, skirti apsaugai nuo saulės bei karščio, pabrėžiant jų svarbą saugant būstą nuo vasaros kaitros.
Plisuotos žaliuzės, sulaukusios 11% vartotojų užklausimų, išskiriamos dėl jų modernaus dizaino ir funkcionalumo, ypač tinka neįprastos formos langams. Apsauginės žaliuzės, surinkusios 10% užklausimų, akcentuojamos kaip privatumo ir saugumo garantas. Iš šios analizės matyti, kad vartotojų pomėgiai yra įvairūs ir priklausomi nuo asmeninių poreikių, estetinių lūkesčių ir funkcionalumo reikalavimų. Žaliuzės – ne tik praktiškas, bet ir stilingas būdas praturtinti namų aplinką. Svarbu pabrėžti, jog šie duomenys yra tik trumpalaikio tyrimo rezultatas. Tinkamai parinktos žaliuzės gali ženkliai pagerinti gyvenimo kokybę, todėl verta atidžiai išnagrinėti esamus pasiūlymus ir, esant poreikiui, pasikonsultuoti ROLETAILUX specialistais.

Palyginimas su sausio ir vasario mėnesio užsakymų tendencijomis

Sausis

  • Medinės žaliuzės: 50%
  • Roletai diena naktis: 30%
  • Plisuotos žaliuzės: 15%
  • Apsauginės žaliuzės: 5%

Vasaris

Palyginimas su sausio ir vasario mėnesio užsakymų tendencijomis roletailux

Pagrindinės tendencijos

Medinių žaliuzių populiarumas sumažėjo 11%. Galima teigti, kad tai susiję su sezoniškumu, nes sausio mėnesį, kai dienos yra trumpesnės ir tamsesnės, žmonės labiau linkę rinktis šviesą atspindinčias žaliuzes. Roletų diena naktis populiarumas sumažėjo 10%. Tai gali būti paaiškinama tuo, kad vasarą žmonės ieško būdų, kaip apsaugoti patalpas nuo saulės kaitos, o roletai diena naktis nėra tokie efektyvūs kaip roletai nuo saulės ir karščio.
Plisuotos žaliuzės išlieka gana stabiliu pasirinkimu, o vasario mėnesį jų populiarumas sumažėjo tik 4%. Apsauginių žaliuzių populiarumas išaugo 5%. Tai gali būti susiję su didėjančiu susirūpinimu saugumu. Palyginus sausio ir vasario mėnesio statistiką, galima pastebėti, kad žaliuzių populiarumas kinta priklausomai nuo sezono ir individualių poreikių. Vasario mėnesį žmonės labiau linkę rinktis praktiškas žaliuzes, apsaugančias nuo saulės kaitos ir karščio, o žiemą – šviesą atspindinčias žaliuzes.

Susisiekite su mumis, patarsime, pakonsultuosime:

ROLETAILUX.LT
Kalvarijų g. 125 B, Vilnius, LT-08221
Tel.: +370 605 78757
El.p.: info@roletailux.lt