Praktiškas sprendimas – roletai iš apačios į viršų

2023-04-26

Patarimai

Nors apie nuosavus namus svajoja dauguma lietuvių, daugiabučiuose vis dar gyvena didžioji dauguma. Kadangi didieji miestai, tokie kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kiti, gali pasiūlyti platesnį darbų pasirinkimą, į juos atvyksta ir žmonės iš rajonų. Todėl kur kitur jiems apsigyventi, jei ne nuomojamam bute. Ir suprantama, kad ne visuose butuose langai turi uždangas.

Roletai valdomi iš apačios į viršų

Roletai iš apačios į viršų

Roletailux vykdo roletų gamybos procesus pagal individualius užsakovų poreikius. Nors dažniausiai užsakomi standartiniai arba klasikiniai roletai, tenka gaminti ir su kitokiais mechanizmais. Vienas iš mechanizmų, kuris ypač populiarus ir vilniečių bei kauniečių su klaipėdiečiais tarpe – roletai iš apačios į viršų. Greičiausiai iš pavadinimo jau supratote, kad toks mechanizmas yra atvirkštinis įprastiems roletų valdymams, kai jie nuleidžiami iš viršau į apačią. Tai itin patogūs roletai, kurie efektyviai apsaugo mūsų namų erdves nuo nepageidaujamų žvilgsnių.

Patogumas naudojantiems

Greičiausiai, kad daugelis įsivaizduoja, jog roletai saugo ne tik nuo saulės, karščio, bet ir nuo praeivių –žvilgsnių. Gyvenantys daugiabučių namų pirmame aukšte, butų savininkai labai dažnai susiduria su privatumo apsauga. Ypač rytais ir vakarais, kai kieme sutemsta, o namuose sujungtos šviesos išduoda kiekvieną gyventojų žingsnį, jei langai neturi praktiškų uždangų. Užuolaidas pasirinkę dažnai nusivilia nepagalvoję, kad prie dieninių dar reikės įsigyti ir naktines, todėl laiko tai nepraktiška langų uždangos atgyvena. Tačiau šiuolaikiški ir praktiškus dalykus mėgstantys jau yra atradę alternatyvą užuolaidoms, tai roletai iš apačios į viršų. Ši roletų valdymo sistema leidžia patogiai uždengti langų apatinę dalį. Todėl sėdint prie lango virtuvėje, užtrauktas geras roletų sprindis jau paslepia virtuvėje esančius. Tad praeiviai gali matyti tik virtuvės lubas ar šviestuvą. Lygiai tokia pat situacija ir su kitais namuose esančiais kambarių langais. Jei įprastais roletais tenka dengti visą langą, audinį nuleidžiant iki lango apačios, tai iš apačios į viršų tereikia pridengti vos trečdalį ar pusę lango. Atlikus šį patogų ir nesudėtingą veiksmą galima jaustis ramiau, nes iš lauko ar kiemo pusės niekas Jūsų nematys.

Norintiems susimontuoti panašius roletus, Roletailux.lt gamybos specialistai patars, kuriuos audinius geriau pasirinkti norint ne tik uždengti langus, bet ir išspręsti kitus kylančius klausimus. Pavyzdžiui, apsauga nuo karščio ar tiesioginių saulės spindulių, kai noras veda prie papildomų techninių sprendimų. Arba, įmanomi roletai, kurie leidžia viską matyti kas vyksta išorėje, bet iš kitos pusės, roletai apsaugo vaizdą į vidų.

Roletai iš apačios į viršų, konsultuokitės – Roletailux