Praktiškas pasirinkimas – tinklelis nuo vabzdžių

2023-04-27

Patarimai

Nors šylant orams Lietuvoje dar ne visi vabzdžiai suaktyvėjo, daugelis pradeda žvalgytis priemonių apsisaugojimui nuo jų. Mėgstantys gamtą ieško priemonių nuo erkių bei mašalų, na o individualius namus norintys apsaugoti bando išspręsti patalpų apsaugą. Būtent namų ar butų erdvių apsaugai nuo erzinančių gyvių geriausia priemonė yra tinklelis nuo vabzdžių.

tinklelis nuo vabzdžių tinkelis durys roletailux

Tinklelis nuo vabzdžių

Jei esate susipažinę su Roletailux.lt gaminama produkcija žinote, kad gamintojas siūlo įvairias uždangas langams. Bet tikėtina, kad dar ne visi žino, kad šis gamintojas gali pasiūlyti ir efektyvų būda apsaugai nuo vabzdžių, kurie gali patekti į namų aplinką. Roletailux.lt tinklelis nuo vabzdžių yra geidžiamiausia priemonė. Kodėl, tai bandysime argumentuoti:

  1. Apsaugo terasą, balkonus, žiemos sodus ar namus nuo vabzdžių galimo pateko į aplinką. Taip pat galima apsaugoti butą, biurą, ar gamybines bei prekybines patalpas. Vabzdzžiams suaktyvėjus, į Jūsų namus ar komercines patalpas gali įskristi nepageidaujami gyviai: širšės, kamanės, uodai, įvairios musės ir kiti ne labai mieli gyvūnėliai. Tinklelis nuo vabzdžių – geriausias sprendimas iš Roletailux;
  2. Apsisaugoti nuo vamzdžių tinklelis yra kaip antialergenas, Jūsų aplinką apsaugos nuo galimų patekti įvairių alergenų, kurių skaičius, naudojant tinklelį yra ženkliai sumažinamas;
  3. Tinklelis apsaugai labai lengvai yra pritaikomas įvairių langų ar durų erdvių uždengimui. Jei biuras ar namų durys bei langai, kuriuos norima apsaugoti nuo vabzdžių invazijos į Jūsų asmeninę teritoriją, Roletailux tinklelį pritaikys bet kuriai, net sudėtingiausiai formai;
  4. Tinklelio atsparumas įvairiems orų bei temperatūrų pokyčiams daro jį ilgaamžiu, nes yra gaminamas iš stiklo pluošto medžiagos, kuris padengiamas ir PVC sluoksniu. Ir, kadangi tinklelis yra naudojamas iš patalpų vidaus, tai daro jį labiau atspariu įvairiam poveikiui iš išorės.
  5. Keli pasirinkimai montuojant tinkleli prie durų ar langų. Yra galimi trys tinklelio variantai: montuojamas rėmelis prie lango, tinklelis-roletai, tinklelis prie durų – varstomas. Tinklelis rėmelis yra montuojamas prie lango arkos sienelių, yra atidaromas ir uždaromas. Tinklelis su roletų mechanizmu yra naudojamas paprastai, panašiai kaip ir įprasti roletai. Atidarius lengą, tinklelis virvutės pagalba yra nuleidžiamas iki apačios ir fiksuojamas. Tinklelis durims veikia tokiu pat principu kaip ir pačios durys. Norint apsisaugoti yra uždaromas, norint išeiti, atidaromas ir vėl uždaromas.

Kaip matote, investavę į nesudėtingą apsaugą nuo vabzdžių, maksimaliai apsisaugosite patys, apsaugosite savo šeimos narius arba sudarysite darbuotojams visas palankias sąlygas darbui.

Kiekvienas kliento pageidavimas tinklelio gamybai yra pagaminamas su maksimalia Roletailux kokybe. Todėl norintys apsisaugoti nuo moskitų ar vabzdžių, maksimalią naudą pasieks užsisakę būtent tokio tipo tinklelius.